Kpuc skijimi

Shitet nga: argjent 24 Jan 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport dimëror/ujor
shes kpucet e skijimit kpucet jan me gjendje te rregullt dhe shum pak te perdoruna

mund te kontaktini edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim