Powder Freeride skis dhe Snowboard freestyle

Shitet nga: lorent 15 Mar 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shiten skija te reja powder freeride (REVISION SKIS) dhe snowboard pak i perdorur freestyle (Technine)
Skijat jon madhsi 186cm.
Snowboardi : 157cm.

Ekstra t'dhena per skijat:
Turn Radius = 15m @ 186cm
Dimensions = 130-139-116-135-126 @ 186cm, 176cm, 166cm
Dimensions = 133-142-119-138-129 @ 194cm
Flex = 8
Tip and tail rocker with camber underfoot
Screenprinted TPU Topsheets
Poplar Core
1.6mm, Sintered, Die-Cut Bases
2.2mm, Full Edge Wrap
Cap Construction in the Tip/Tail for added durability, sandwich construction underfoot for improved performance.
Full length Carbon Stringers
Additional Carbon Reinforcements in Tip/Tail for additional Pop and Durability.

Ekstra t'dhena per snowboard:
Board Type: Twin
Riding Type: Park, Freestyle
Flex: Centered Medium flex, Rates 4 on flex scale
Camber: T9 Classic
CONSTRUCTION NOTES:
Sidecut Info: Radial
Core Info: Power Tech Core
Fiberglass: Stitched Bi-Axial Laminate
Base: Sintered IS 4400 Base Printed
Board Features: AM Edge

Ne snowboard perfshihen markerat ELAN Freestyle bindings , qizmet shiten veqmas.

Qizmet : Thirtytwo 86 FT Fast Track , numer 43.5
Qmimi : 120 euro.

Qmimi per skijat (t'reja) - 450 euro. Nuk perfshihen markerat

Qmimi per snowboard (pak i perdorur) - 350 euro. Perfshihen edhe markerat-lidhset.

(Baza e skijav ne njeren foto nuk eshte origjinale, veq me pa gjersin)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim