SKIJA Snowbord Syza Helmeta

Shitet nga: Genc 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport dimëror/ujor
>> ATOMIC <<

Prej dates 17.09.2015 mund te na vizitoni dhe te pergatiteni per sezonin dimeror 2015-
2016.

Skia te reja Rossignol, Head etj. modelet e fundit se shpejti fotot dhe helmeta dhe syza modelet e reja po ashtu edhe keto te reja pa perdor,qizme te gjitha numrat 20-49 nr kemi edhe te reja edhe te perdorur.

Dyqani i vetem dhe me prestigjios per shitjen e artikujve te sportit dimeror ne mbar Republiken e Kosoves. >> ATOMIC <<


Ju ofrojme kualitet te larte dhe markat me te njohura boterore te Skijave, Snowborda, Qizme,( Helmeta, Syze jane te reja ne paket) et.


Posedojm Skia dhe.mbathje te modeleve dhe firmave te ndryshme. Skijat jane kryesisht Carwin te perdorur e te servisuar me testim e me qmime te arsyshme per tregun tone, Po ashtu japim edhe me qera.


Mos hezitoni ejani e na vizitoni.
Ju mirepresim


Gjindemi ne Ferizaj
Rruga Enver Topalli (rruga Gremes)
Perball furres bukes OREX 2
GENC SHALA
044 571-659 edhe ne viber.
044 762- 019

Veretje:para ardhjes tuaj ne dyqanin >> ATOMIC << me telefonin per arsye te sigurise ndaj hapjes se dyqanit.
Jane edhe disa foto te cilat nuk kam pasur mundesi ti futemi ne MerrJep per arsye te limitimit ndaj Web faqes te MerrJep.com.

Shiten edhe komplet me qmime te volitshme per arsye private.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim