Skia fischer dhe head 170 cm freestyle

Shitet nga: Skia 17 Jan 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shiten skiat fischer te reja te pa perdorura me markera te ri cmimi 90 euro
Shiten skiat head te perdorura shum te ruajtura cmimi 70 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim