Skia

Shitet nga: ardit reka 08 Shk 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport dimëror/ujor
1.80 cm (te gjata)
Te ardhura nga Gjermania!
Kujdes:Vetem skit pa paisje tjera plotesuese dhe njeres ski i mungon automati
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim