Skija salomon

Shitet nga: Driton 20 Jan 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes dy pare skija salomon te njejtit model 158cm dhe 167cm. Cmimi 80€ per nje pare. Ne gjendje shume te mire te ardhura nga Zvicra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim