Skija

Shitet nga: Jahi 26 Jan 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shiten skijat te ardhura nga Austria
Skijat jan te ruajtura dhe me çmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim