Snow board dhe qizme

Shitet nga: rinor 27 Dhj 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

148 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport dimëror/ujor
shes snowboard, SPIRIT SERIES 158, GRAND CHAVIN PRODUCT Made in France (99.€) -
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim