Snowboard

Shitet nga: dardan 14 Sht 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport dimëror/ujor
shitet snowboardi

SNOWBOARDI eshte NIDECKER

KEPUCT dhe MARKERAT SALOMON
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim