Urgjent Skija + Qizme + Shtaga Vetëm 30 Euro

Shitet nga: Lorik 23 Shk 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   35 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shiten skijat te firmes Elan jan origjinal 1.65 cm gjatesia dhe me qizme te firmes Alpina

BMW, Golf , Mercedes Audi, Iphone ,Samsung, Galaxy
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim