ZBRITJE SKI Snowborda dhe Syza

Shitet nga: Genc 18 Nën 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Prej dates 15.11.2017 mund te na vizitoni dhe te pergatiteni per sezonin dimeror 2017-
2018 me modele te reja skijimi Freeride dhe Freestyle te reja dhe te gjitha ne Zbritje deri 40% oferta vlen deri me 20 Janar 2018.
Skiat janë të pa perdorur te reja pa Markera
Kemi edhe syza antifog me dy xhama te reja modele te ndryshme.
Kurse carvina nuk kemi vetem FreeRide - FreeStyle dhe Snowbord.
Qmimet me zbritje varojn prej 200-350 Euro.
Sasia e limituar


Gjindemi ne Ferizaj
Rruga Enver Topalli (rruga Gremes)
FERIZAJ.
Genc Shala
044 571-659 edhe ne viber.
044 762- 019
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim