skija

Shitet nga: afrim 24 Nën 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes skija te ardhuna nga ch Jan shum te miracle nuk Jan te demtuara Jan 17 pal skija 4 pal gjizme te tyre dhe shum mbajtse ju mir presume mundsi ndrrimi mvaret prej interest kontakt edhe ne viber ne ket nr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim