snowboard

Shitet nga: Arton shamolli 19 Jan 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport dimëror/ujor
shesh bordin me markera osht i ardhur prej italis me llogo original te interit dhe osht shume i rujten shume pak i perdorur gjatsia 156cm
per ma shume info ne nr +37745485984
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim