Atlete sportive NIKE CR7

Shitet nga: Durim 12 Mar 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport me top
Te ardhura nga gjermania dhe te pa perdorura atlete sportive Nr 42.5 Nike Mercurial CR7
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim