BILARO DHE RRAKETAQE

Shitet nga: Braha 20 Jan 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport me top
SHES TRI BILARO DHE RRAKETAQE PREJ 300 EURO 350
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim