Fush e futbollit

Shitet nga: artan 10 Krr 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport me top
Shitet fusha e futbollit te vogel fusha eshten e perdoru dhe qmimi i volitshem 4500 me 8 reflektor bari i fushes edhe golat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim