Kopaqka Nike

Shitet nga: Jetmir 02 Mar 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport me top
Shes kopaqka me thumba pasi qe numri eshte i vogel dhe nuk me bien
Jan te ardhura prej gjermanis dhe jan pak te perdorura
Pres bleres serioz .. Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim