Kopaqka futbolli

Shitet nga: futboll 15 Mar 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport me top
Shes 3 par patika futbolli te gjitha jan me thumba i shes per arsye se e kom nderpre futbollin dhe press bleres serioz se i shes me qmim te volitshem
Te parat me rradh i shes 20euro , te dytat 15euro dhe t'tretat 20euro , nese blihet t'gjitha nga 1 person i shes 50euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim