Kopaqka

Shitet nga: Avdush 31 Mar 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport me top
Shes kopaqka adidas traxion te ardhura nga danimarka pak te perdorura numer 42 qmimi 15euro si dhe tjerat ngjyr portokalli pamjen e flakes numer 42 te ardhura nga gjermania me qmim te volitshem 10 euro . Pres bleres serioz ju faleminderitt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim