Patika per Futbool Mercurial dhe Hypervenom

Shitet nga: arbnor 04 Nën 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport me top
Patika per futboll jon te ardhura nga zvicrra jon te reja pa perdorur kom numra prej tyne
Qmimi:
hypervenom-45 euro
mercurial-45 euro
magista-35 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim