Patika per Futbool Mercurial dhe Magista

Shitet nga: arbnor 15 Gsh 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport me top
Shes patika per futbool jon te ardhura nga zvicrra jon te reja siq shihen ne foto kom edhe dorza per portjer.
Mercurial 45 E
Magista 35 E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim