Puma dhe kopaqka per futboll me porosi online

Shitet nga: shpat krasniqi 11 Pri 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport me top
Porositni qdo gje online per sport ,
Na gjeni ne facebook .
https://www.facebook.com/pages/Puma-dhe-kopaqka-te-futbollit-online-Ferizaj/650128605092720?fref=ts.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim