Puma per futboll

Shitet nga: izet 15 Pri 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport me top
Shes pumat e futbollit ,Pumat jam te firmes se njohur nike ,jon te ardhuna prej zvicres te pa perdorura arsya e shitjes jon se pom bijn te vogla .

Te interesuarit :044 248 305 dhe ne viber +38649243553
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim