Puma te futbollit,pa thuma

Shitet nga: Enis Avdiu 13 Sht 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport me top
Shiten puma te futbollit Nike,arsyeja e shitjes eshte numri i vogel 41-42.Pumat jan te ardhura nga Gjermania te reja dhe te pa perdorura asnjeher.Per me shum info kontaktoni ne numrin kontaktues.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim