Shalll + Mbrojtese

Shitet nga: Shkod 21 Jan 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport me top
Shall e Skuadres se Liverpoolit si dhe mbrojtese mjaft te reja si dhe cmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim