Tesha dhe dorza te portjerav

Shitet nga: Adnan 24 Shk 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport me top
Tesha portjeri edhe dorza te portjeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim