Top futbolli

Shitet nga: Rafiz kurtaj 25 Mar 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport me top
Esht top i vitit 2014 i cili esht perdorur gjat lojes real madrid - Atletiko madrid te cilin e shutoi ramos dhe e priti nje plak gjermane.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim