APARTE PER LARGIMIN E QENVE

Shitet nga: Home Security Store 23 Qer 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Ky aparat permes zerit ultrasonik ben te mundur largimin e qenve dhe egersirave ne rast te sulmit ndaj jush.Per me shum info na vizitoni

https://www.facebook.com/230260330448990/photos/pcb.471820319626322/471817609626593/?type=1&theater
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim