BILARDO REGULLIM DHE NDRRIM TE BEZAVE

Shitet nga: Braha 15 Tet 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
-Bejme rregullimin e bilardove si dhe ndrrimin e bezave te billardos si dhe rregullimin e rraketaqeve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim