Bilardo shitblerje dhe rregullim ndrrim te bezave

Shitet nga: Braha 15 Tet 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
-Bejme shitblerjen e bilardove si dhe rregullimin e tyre . njashtu ndrrimin e bezave te bilardos , si dhe rregullimin e rraketaqeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim