Dylbi Traveler Barska 10X30X60

Shitet nga: Enis 13 Mar 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
shes Dylbi "Traveler Barska" për distanca shumë të largëta deri 15km, me zmadhues optikë 10x30 dhe super zoom X60, dylbitë jan të reja posedojnë kapakët dhe qantën e vetë, prodhim zviceran (licenca ruse).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim