Qanta per Hiking dhe Skijim

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: TECH WORLD 03 Shk 13:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

39 EUR

Komuna: Ferizaj
Shesim qanta te llojeve ne foto qantat jan kualitet i mire te importuara nga Dubai.Keto qanta ne tregun ton sillen afer 90-120 euro ndersa tek ne me vetem 39 euro

Kontakt 37745269603
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim