Duksa per femra dhe meshkuj

Shitet nga: Rrahman 03 Mar 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për femra
Kemi duksa per femra dhe meshkuj , duksat jane te prodhim nga zvicrra , qmimi i tyre ne zvicer ka kushtuar 40 franga kurse ktu i kemi me qmim shum te volitshem , ne dispozicion jan 300 cope duksa . Qmimi eventual i tyre sillet 5 euro me shumic , por shesim edhe me pakic.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim