Fustan i bardh nuserie vello

Shitet nga: Fatlinda 13 Pri 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   450 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për femra
Shes fustanin e bardh te nuseris - Velloja e Ëndrrave- te cilin e kam veshur vetem ne dasmen time, fustani eshte blere ne USA, dhe eshte ne gjendje te rregullt.
Fustani ka lidhset mbrapa qe mund te zgjerohe/ ngushtohet sipas permasave trupore, fustani ka bishtin e gjat ,por mund te mblidhet gjat kohes qe vallzohet me susten mbrapa.
I ri ka kushtuar 1200 E, ndersa tani e shesh 350 E, ne cmim jan te perfshira dorzat, duvaku, koshi dhe canta e dores.
Nr.kontaktues +37744/590-200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim