Fustan nuserie vello dhe kurore nga Amerika

Shitet nga: Qendresa 08 Shk 01:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për femra
Shitet Fustan Nuserie, vello dhe kurore te ardhura nga Amerika.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim