Fustan nusrie dhe dallam

Shitet nga: Din 02 Sht 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për femra
Fustan nusrie i bardh dy her i veshur komplet me lulen e dores,duvakun dhe turbanin-100euro.
Dallam ngjyr teget,blu e erret-80 euro.
Qe te dyja 180euro dhe ne gjendje te mire siq shihen ne foto...mund te kontaktni nese jeni te interesuar faleminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim