Fustana per nuse vetem 150 euro

Shitet nga: Minushe 27 Sht 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për femra
RISI RISI VETEM 150 EURO


Facebook... Porositni Fustana Lori .... Shdo fustan vetem 150 euro !!!..... Tel. Viber. 004917620824424........ Tek Ne ju mundeni Fustanat me porosit ne mënyrën të rehatshme nga shtëpia. Fustanat vin prej gjermanis. Pa marrë parasysh nga cili vend ku do qe ju vijnë! Ofrimet tona ju arrin kudo qe ju jeni ... Si Funksion e tër kjo: Ju Jeni DUke Kërkuar nje fustan nga ajo që ju pëlqen ju me dergoni numrin e veshjes me madhësinë tuaj, me një Mesazhë !dhe çdo copë e Veshjes do të behët vetëm për ju. Në varësi të dorëzimit dhe kohën e përpunimit, ajo mund te vonëhet rreth 1 tej 2 jav. Bëlerje sa me te mir - LORI -
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim