Rroba kualitative nga Europa me shumice dhe pakice

Shitet nga: Dija 19 Qer 04:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR   3 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për femra
Rroba te perdorura nga Europa te mirembajtura dhe te pastruara me shumice, nga firmat e njohura si Mango, Zara etj

Kemisha dhe bluza: 2 euro

Fustane: 5 - 20 euro

Funda: 3 euro

Pantolona: 3 euro

Bunda nga gezofi origjinal: 30 - 80 euro

Kaputa: 15 euro

Rroba te femijeve e jakne: 2 - 10 euro

Kepuca e cizme; 3 - 10 euro

Ose shiten komplet me inventar 3000 euro

Kontaktoni ne telefon 044 839 226
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim