Sandale

Shitet nga: Vjollca 23 Gsh 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për femra
Sandalet jane numer 37 . Ngjyra ashtu si shihet edhe ne foto , zi dhe ngjyre ari. Jane te ardhura nga Gjermania. Jane te reja, te pamathura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim