TESHAT

Shitet nga: ardian 20 Shk 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për femra
URGJENT SHES TESHAT JON MALL I PERDORUR NGA GJERMANI DHE FRANCA JM KA E MBYLLI LOKALI PER ARSYJE PERSONALE DHE JOM KA DU ME I SHIT TE GJTIHA TESHAT PER AFERSISHTE JON 300 KG TESHA PO JU VET MUNDI SA TE JU KONVENON NJE KG TESHA KUSHTON 2 EURO KY QMIM SESHTE AS NE GJERMANI FALIMINDERIT


1 KG 2 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim