Vello

Shitet nga: Xxx 22 Gsh 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për femra
Shitet vello e veshur vetem njehere me lidhese prapa qe i pershtatet madhesive 36 38 40.posedon edhe dorezat dhe duvakun qmimi i volitshem 180 euro. Viber +37744677481
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim