Veshje per dasem dhe pas dasmes

Shitet nga: Xx 21 Jan 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për femra
Shitet fustani i bardhe i veshur vetme nje here dhe fustanat dimiat e pjeset tjera si kemisha me gjilpere 2 copa te nuses jane te ri te paperdorur garantoj.
Te telefonojne vetem te interesuarit serioz,
Qmimi i padiskutueshem sepse nuk jane fustana te qepur ose te blere ne ks.
Respekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim