Veshmbathje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: abeja ntp 05 Pri 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për femra
Prodhojm gjempera fustane tepih qebe prej nje materiali shum te mir dhe te pelqyer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim