jakne

Shitet nga: besian 06 Jan 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për femra
Ësht jakne shum e mir shum pak e perdorur.dhe ësht e trash për kohën e Dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim