jakne

Shitet nga: blerta 17 Jan 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për femra
Esht jakne e re e pa përdorur esht e ngroht per dimer dhe shum e përshtatshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim