shtof per fistana

Shitet nga: fatlum 29 Shk 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për femra
Shes shtof per fistana i ardhun nga zvicrra
Ka lloje te ndryshme te ngjyrave dhe lloje
te ndryshme te materialeve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim