te ardhura nga Zvicrra

Shitet nga: +37744324701 22 Dhj 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet kepucat, qizmet, jaknja te ardhura ng zvicrra.Nr i kepucav eshte 44, qmimi 10euro . Nr i qizmeve eshte 45 dhe qmimi eshte 30euro. Qmimi i jaknes 30euro.mundeni me kontaktu edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim