Adidas X 15.1 SG

Shitet nga: lorent 09 Mar 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
Kopaqkat me te reja n'treg dhe me te mirat per momentin. Te perdorura nga shum lojtar te njohur koheve te fundit. Viti i prodhimit 2016.
Adidas x 15.1 sg - numer 43.5
Te reja, pa perdorur
Extra perfshihet : qanta mikrofiber per mbajtjen e tyre, ekstra toja ngjyr NEON, ekstra thumba te pllastikes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim