JAKNE LAMBORGHINI

Shitet nga: Yll 14 Dhj 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
shes jaknen lamborghini e porositun ne amazon dhe ka kushtuar hiq me pak se 95.99€ ! Jakna esht me penla shum e nxeht shum e leht. Jakna esht numer L sshum pak e perdorun. Jakna ka ardh prej Gjermanis.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim