Jakne

Shitet nga: Ardi 14 Dhj 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   50 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
Shume i bukur per dimer modern dhe nga firma ZARA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim